SOUTĚŽE RSHb Čechy Jih
2.LIGAKRAJSKÁ LIGANHbL st. dorostuLIGA st. žákůPŘEBOR ml. žákůPřípravkaOHbL archív
PARTNEŘI

ADRESA RSHB ČECHY JIH

Adresa RSHb RSHb ČECHY JIH
Branišovská 36
37005 České Budějovice

číslo účtu: 2800216079/2010

Úřední hodiny sekretariátu:

PONDĚLÍ 17:00 - 19:00 hod.

(mimo státní svátky)

POZOR!!! DOVOLENÁ 16. 10. ZAVŘENO 

ADMINISTRACE SOUPISEK

MÍČKY PRO KLUBY

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Urazove pojisteni

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

NÁVŠTĚVY

TOPlist

2.Liga

Č.utk. Čas Domácí Hosté Stav utkání
Sobota 09.09.2017
3100212:00HBC Prachatice BHBC Zliv2:1 ss0:0,0:1,1:0-1:0
3100415:00SK Suchdol nad LužnicíHC Dranreb Nová Včelnice8:32:1,4:2,2:0
Neděle 10.09.2017
3100111:00HC Švantlův Dvůr PísekSK Pedagog České Budějovice6:32:0,2:1,2:2
Sobota 16.09.2017
3100513:00SK Pedagog České BudějoviceHC Dranreb Nová Včelnice10:23:1,3:1,4:0
3100711:30HBC ZlivSK Beer Stars Pluhův Žďár3:4 ss1:1,0:1,2:1-0:1
Neděle 17.09.2017
3100614:00TJ Blatná DatelsSK Suchdol nad Lužnicí5:31:0,1:3,3:0
3100811:00HC Švantlův Dvůr PísekHBC Prachatice B12:37:2,2:0,3:1
Sobota 23.09.2017
3100913:30HBC Prachatice BSK Pedagog České Budějovice4:5 ss1:1,2:0,1:3-0:1
3101010:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárHC Švantlův Dvůr Písek3:120:5,0:3,3:4
3101115:00SK Suchdol nad LužnicíHBC Zliv5:20:0,3:1,2:1
3101214:00HC Dranreb Nová VčelniceTJ Blatná Datels1:31:2,0:1,0:0
Sobota 30.09.2017
3101315:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Blatná Datels5:6 ss1:2,1:0,3:3-0:1
3101411:30HBC ZlivHC Dranreb Nová Včelnice4:12:1,2:0,0:0
Neděle 01.10.2017
3101611:30HBC Prachatice BSK Beer Stars Pluhův Žďár4:32:2,2:1,0:0
3104311:00SK Suchdol nad LužnicíHC Švantlův Dvůr Písek2:51:1,1:2,0:2
Sobota 07.10.2017
3101710:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárSK Pedagog České Budějovice1:40:1,1:2,0:1
3101815:00SK Suchdol nad LužnicíHBC Prachatice B14:08:0,3:0,3:0
3101915:00HC Dranreb Nová VčelniceHC Švantlův Dvůr Písek3:42:2,0:0,1:2
Neděle 08.10.2017
3102014:00TJ Blatná DatelsHBC Zliv2:3 ss0:2,0:0,2:0-0:1
Sobota 14.10.2017
3102113:00SK Pedagog České BudějoviceHBC Zliv4:11:0,2:1,1:0
3102312:00HBC Prachatice BHC Dranreb Nová Včelnice2:10:1,0:0,2:0
3102410:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárSK Suchdol nad Lužnicí4:31:2,0:0,3:1
Neděle 15.10.2017
3102213:00HC Švantlův Dvůr PísekTJ Blatná Datels4:21:0,2:0,1:2
Sobota 21.10.2017
3102515:30SK Suchdol nad LužnicíSK Pedagog České Budějovice4:33:1,0:2,1:0
3102614:00HC Dranreb Nová VčelniceSK Beer Stars Pluhův Žďár1:2 ss0:1,0:0,1:0-0:1
3102811:30HBC ZlivHC Švantlův Dvůr Písek5:20:0,2:0,3:2
Neděle 22.10.2017
3102714:00TJ Blatná DatelsHBC Prachatice B6:14:0,1:0,1:1
Sobota 28.10.2017
3102913:00SK Pedagog České BudějoviceHC Švantlův Dvůr Písek6:5 ss1:2,3:1,1:2-1:0
3103011:30HBC ZlivHBC Prachatice B4:20:1,2:0,2:1
3103214:00HC Dranreb Nová VčelniceSK Suchdol nad Lužnicí0:40:0,0:1,0:3
Sobota 04.11.2017
3103314:00HC Dranreb Nová VčelniceSK Pedagog České Budějovice7:30:0,3:1,4:2
3103415:00SK Suchdol nad LužnicíTJ Blatná Datels4:32:0,0:1,2:2
3103510:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárHBC Zliv3:61:3,1:2,1:1
3103613:30HBC Prachatice BHC Švantlův Dvůr Písek3:60:2,2:1,1:3
Sobota 11.11.2017
3100312:30SK Beer Stars Pluhův ŽďárTJ Blatná Datels1:40:1,0:2,1:1
3103713:00SK Pedagog České BudějoviceHBC Prachatice B4:3 ss0:0,1:2,2:1-1:0
3103911:30HBC ZlivSK Suchdol nad Lužnicí4:52:2,0:1,2:2
Neděle 12.11.2017
3103811:00HC Švantlův Dvůr PísekSK Beer Stars Pluhův Žďár18:27:0,5:0,6:2
3104014:00TJ Blatná DatelsHC Dranreb Nová Včelnice7:20:0,4:2,3:0
Sobota 18.11.2017
3104214:00HC Dranreb Nová VčelniceHBC Zliv0:70:2,0:1,0:4
3104410:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárHBC Prachatice B7:02:0,2:0,3:0
Neděle 19.11.2017
3101511:00HC Švantlův Dvůr PísekSK Suchdol nad Lužnicí5:32:1,3:1,0:1
3104114:00TJ Blatná DatelsSK Pedagog České Budějovice3:4 ss1:1,0:0,2:2-0:1
Sobota 25.11.2017
3104514:00SK Pedagog České BudějoviceSK Beer Stars Pluhův Žďár9:14:1,3:0,2:0
3104614:00HBC Prachatice BSK Suchdol nad Lužnicí2:41:1,1:3,0:0
3104811:30HBC ZlivTJ Blatná Datels2:40:2,0:0,2:2
Neděle 26.11.2017
3104711:00HC Švantlův Dvůr PísekHC Dranreb Nová Včelnice13:06:0,5:0,2:0
Sobota 02.12.2017
3104911:30HBC ZlivSK Pedagog České Budějovice4:21:1,3:0,0:1
3105114:00HC Dranreb Nová VčelniceHBC Prachatice B4:50:2,1:2,3:1
Neděle 03.12.2017
3105014:00TJ Blatná DatelsHC Švantlův Dvůr Písek3:20:0,1:1,2:1
Sobota 24.02.2018
3105314:00SK Pedagog České BudějoviceSK Suchdol nad Lužnicí4:3 ss1:0,2:2,0:1-1:0
3105410:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárHC Dranreb Nová Včelnice7:62:2,1:4,4:0
3105512:00HBC Prachatice BTJ Blatná Datels4:31:1,2:1,1:1
Neděle 25.02.2018
3105611:00HC Švantlův Dvůr PísekHBC Zliv7:13:0,1:0,3:1
Sobota 03.03.2018
3105813:30HBC Prachatice BHBC Zliv4:22:0,0:2,2:0
3105910:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárTJ Blatná Datels1:70:3,1:3,0:1
Neděle 04.03.2018
3105714:00HC Švantlův Dvůr PísekSK Pedagog České Budějovice3:10:0,2:0,1:1
Sobota 10.03.2018
3106113:00SK Pedagog České BudějoviceHC Dranreb Nová Včelnice5:02:0,1:0,2:0
3106311:30HBC ZlivSK Beer Stars Pluhův Žďár5:11:1,0:0,4:0
3106410:00HC Švantlův Dvůr PísekHBC Prachatice B15:36:0,5:2,4:1
Neděle 11.03.2018
3106214:00TJ Blatná DatelsSK Suchdol nad Lužnicí5:20:1,2:0,3:1
Sobota 17.03.2018
3106515:00HBC Prachatice BSK Pedagog České Budějovice5:31:0,3:0,1:3
3106610:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárHC Švantlův Dvůr Písek2:71:3,0:2,1:2
3106715:00SK Suchdol nad LužnicíHBC Zliv8:12:0,4:1,2:0
3106813:00HC Dranreb Nová VčelniceTJ Blatná Datels3:90:2,1:4,2:3
Sobota 24.03.2018
3106913:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Blatná Datels4:3 ss0:1,1:1,2:1-1:0
3107011:30HBC ZlivHC Dranreb Nová Včelnice5:31:1,1:0,3:2
3107209:30HBC Prachatice BSK Beer Stars Pluhův Žďár7:01:0,4:0,2:0
Neděle 25.03.2018
3107111:00HC Švantlův Dvůr PísekSK Suchdol nad Lužnicí8:10:0,4:0,4:1
Sobota 31.03.2018
3106015:00SK Suchdol nad LužnicíHC Dranreb Nová Včelnice7:03:0,1:0,3:0
Neděle 01.04.2018
3103114:00TJ Blatná DatelsSK Beer Stars Pluhův Žďár10:12:0,4:1,4:0
Sobota 07.04.2018
3107310:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárSK Pedagog České Budějovice2:80:3,1:2,1:3
3107415:00SK Suchdol nad LužnicíHBC Prachatice B5:04:0,1:0,0:0
3107514:00HC Dranreb Nová VčelniceHC Švantlův Dvůr Písek0:80:2,0:0,0:6
Neděle 08.04.2018
3105215:00SK Suchdol nad LužnicíSK Beer Stars Pluhův Žďár12:27:1,2:0,3:1
3107614:00TJ Blatná DatelsHBC Zliv3:00:0,2:0,1:0
Sobota 14.04.2018
3107713:00SK Pedagog České BudějoviceHBC Zliv4:21:0,2:1,1:1
3107912:00HBC Prachatice BHC Dranreb Nová Včelnice2:3 ss1:1,0:1,1:0-0:1
3108010:00SK Beer Stars Pluhův ŽďárSK Suchdol nad Lužnicí0:80:0,0:5,0:3
Neděle 15.04.2018
3107811:00HC Švantlův Dvůr PísekTJ Blatná Datels3:41:1,2:2,0:1
Sobota 21.04.2018
3108115:00SK Suchdol nad LužnicíSK Pedagog České Budějovice9:52:3,4:1,3:1
3108211:00HC Dranreb Nová VčelniceSK Beer Stars Pluhův Žďár1:60:1,0:4,0:1
3108411:30HBC ZlivHC Švantlův Dvůr Písek7:42:0,1:3,4:1
Neděle 22.04.2018
3108314:00TJ Blatná DatelsHBC Prachatice B3:2 ss0:1,1:1,1:0-1:0