SOUTĚŽE RSHb Čechy Jih
2.LIGAKRAJSKÁ LIGANHbL st. dorostuLIGA st. žákůPŘEBOR ml. žákůPřípravkaOHbL archív
PARTNEŘI

ADRESA RSHB ČECHY JIH

Adresa RSHb RSHb ČECHY JIH
Branišovská 36
37005 České Budějovice

číslo účtu: 2800216079/2010

Úřední hodiny sekretariátu:

PONDĚLÍ 17:00 - 19:00 hod.

(mimo státní svátky)

POZOR!!! DOVOLENÁ 16. 10. ZAVŘENO 

ADMINISTRACE SOUPISEK

MÍČKY PRO KLUBY

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Urazove pojisteni

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

NÁVŠTĚVY

TOPlist

Krajská liga 2017-2018 - ČECHY JIH - Základní část

Č.utk. Čas Domácí Hosté Stav utkání
Sobota 09.09.2017
320019:00SK HC Rosa České BudějoviceHBC Falcon České Budějovice5:12:1,2:0,1:0
3200310:00HBC Prachatice CHBC Vikings České Budějovice9:12:0,3:1,4:0
3200414:00HC Švantlův Dvůr Písek BTJ Platan Protivín16:13:0,9:1,4:0
Neděle 10.09.2017
3200215:00SK Suchdol nad Lužnicí BHBC Zliv B7:10:1,4:0,3:0
Sobota 16.09.2017
320059:00HBC Falcon České BudějoviceTJ Platan Protivín5:43:1,2:0,0:3
3200615:00HBC Vikings České BudějoviceHC Švantlův Dvůr Písek B2:71:1,0:3,1:3
3200714:00HBC Zliv BHBC Prachatice C2:41:1,1:1,0:2
3200811:00SK HC Rosa České BudějoviceSK Suchdol nad Lužnicí B3:11:0,1:1,1:0
Sobota 23.09.2017
320109:30HBC Prachatice CSK HC Rosa České Budějovice2:40:0,2:1,0:3
3201114:00HC Švantlův Dvůr Písek BHBC Zliv B14:04:0,4:0,6:0
Neděle 24.09.2017
3200916:00SK Suchdol nad Lužnicí BHBC Falcon České Budějovice8:21:1,2:1,5:0
3201213:00TJ Platan ProtivínHBC Vikings České Budějovice7:11:0,1:1,5:0
Sobota 30.09.2017
320139:00HBC Falcon České BudějoviceHBC Vikings České Budějovice7:32:2,3:0,2:1
3201414:00HBC Zliv BTJ Platan Protivín0:50:0,0:0,0:5
3201511:00SK HC Rosa České BudějoviceHC Švantlův Dvůr Písek B0:20:1,0:0,0:1
Neděle 01.10.2017
3201616:00SK Suchdol nad Lužnicí BHBC Prachatice C6:41:0,3:0,2:4
Sobota 07.10.2017
3201714:00HBC Prachatice CHBC Falcon České Budějovice10:35:2,4:1,1:0
3201812:30HC Švantlův Dvůr Písek BSK Suchdol nad Lužnicí B8:02:0,3:0,3:0
3202011:00HBC Vikings České BudějoviceHBC Zliv B3:10:0,1:1,2:0
Neděle 08.10.2017
3201910:30TJ Platan ProtivínSK HC Rosa České Budějovice2:41:1,1:1,0:2
Sobota 14.10.2017
320219:00HBC Falcon České BudějoviceHBC Zliv B14:03:0,5:0,6:0
3202211:00SK HC Rosa České BudějoviceHBC Vikings České Budějovice7:31:1,1:1,5:1
Neděle 15.10.2017
3202316:00SK Suchdol nad Lužnicí BTJ Platan Protivín9:05:0,0:0,4:0
320249:00HBC Prachatice CHC Švantlův Dvůr Písek B3:51:1,1:2,1:2
Sobota 21.10.2017
3202711:00HBC Vikings České BudějoviceSK Suchdol nad Lužnicí B3:62:1,0:3,1:2
3202814:00HBC Zliv BSK HC Rosa České Budějovice2:42:0,0:1,0:3
Neděle 22.10.2017
3202513:30HC Švantlův Dvůr Písek BHBC Falcon České Budějovice4:00:0,2:0,2:0
3202613:00TJ Platan ProtivínHBC Prachatice C1:60:1,0:2,1:3
Sobota 28.10.2017
320299:00HBC Falcon České BudějoviceSK HC Rosa České Budějovice1:20:0,1:0,0:2
3203014:00HBC Zliv BSK Suchdol nad Lužnicí B5:61:2,1:2,3:2
3203111:00HBC Vikings České BudějoviceHBC Prachatice C5:31:2,3:1,1:0
Neděle 29.10.2017
3203213:00TJ Platan ProtivínHC Švantlův Dvůr Písek B0:20:0,0:1,0:1
Sobota 04.11.2017
3203414:00HC Švantlův Dvůr Písek BHBC Vikings České Budějovice9:13:0,3:0,3:1
Neděle 05.11.2017
3203313:00TJ Platan ProtivínHBC Falcon České Budějovice3:2 ss1:0,0:1,1:1-1:0
3203510:00HBC Prachatice CHBC Zliv B10:34:1,3:0,3:2
3203615:00SK Suchdol nad Lužnicí BSK HC Rosa České Budějovice2:51:0,0:3,1:2
Sobota 11.11.2017
320379:00HBC Falcon České BudějoviceSK Suchdol nad Lužnicí B8:42:0,3:0,3:4
3203815:00SK HC Rosa České BudějoviceHBC Prachatice C3:00:0,2:0,1:0
3203914:00HBC Zliv BHC Švantlův Dvůr Písek B0:80:3,0:3,0:2
3204011:00HBC Vikings České BudějoviceTJ Platan Protivín1:60:1,1:2,0:3
Sobota 18.11.2017
3204109:00HBC Vikings České BudějoviceHBC Falcon České Budějovice3:51:2,2:1,0:2
3204314:00HC Švantlův Dvůr Písek BSK HC Rosa České Budějovice2:30:0,1:1,1:2
3204410:00HBC Prachatice CSK Suchdol nad Lužnicí B13:33:0,2:2,8:1
Neděle 19.11.2017
3204211:00TJ Platan ProtivínHBC Zliv B5:31:0,1:1,3:2
Sobota 25.11.2017
3204510:00HBC Falcon České BudějoviceHBC Prachatice Chřiště: Pedagog
3204712:00SK HC Rosa České BudějoviceTJ Platan Protivínhřiště: Pedagog
3204814:00HBC Zliv BHBC Vikings České Budějovicehřiště: Zliv
Neděle 26.11.2017
3204612:30SK Suchdol nad Lužnicí BHC Švantlův Dvůr Písek Bhřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 02.12.2017
3204914:00HBC Zliv BHBC Falcon České Budějovicehřiště: Zliv
3205011:00HBC Vikings České BudějoviceSK HC Rosa České Budějovicehřiště: Pedagog
3205214:00HC Švantlův Dvůr Písek BHBC Prachatice Chřiště: Písek
Neděle 03.12.2017
3205111:00TJ Platan ProtivínSK Suchdol nad Lužnicí Bhřiště: Protivín
Sobota 24.02.2018
3205310:00HBC Falcon České BudějoviceHC Švantlův Dvůr Písek Bhřiště: Pedagog
3205410:00HBC Prachatice CTJ Platan Protivínhřiště: Prachatice
3205612:00SK HC Rosa České BudějoviceHBC Zliv Bhřiště: Pedagog
Neděle 25.02.2018
3205516:00SK Suchdol nad Lužnicí BHBC Vikings České Budějovicehřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 03.03.2018
3205710:00SK HC Rosa České BudějoviceHBC Falcon České Budějovicehřiště: Pedagog
320599:30HBC Prachatice CHBC Vikings České Budějovicehřiště: Prachatice
3206012:30HC Švantlův Dvůr Písek BTJ Platan Protivínhřiště: Písek
Neděle 04.03.2018
3205814:00SK Suchdol nad Lužnicí BHBC Zliv Bhřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 10.03.2018
320619:00HBC Falcon České BudějoviceTJ Platan Protivínhřiště: Pedagog
3206215:00HBC Vikings České BudějoviceHC Švantlův Dvůr Písek Bhřiště: Pedagog
3206314:00HBC Zliv BHBC Prachatice Chřiště: Zliv
3206411:00SK HC Rosa České BudějoviceSK Suchdol nad Lužnicí Bhřiště: Pedagog
Sobota 17.03.2018
320669:00HBC Prachatice CSK HC Rosa České Budějovicehřiště: Prachatice
3206714:00HC Švantlův Dvůr Písek BHBC Zliv Bhřiště: Písek
Neděle 18.03.2018
3206516:00SK Suchdol nad Lužnicí BHBC Falcon České Budějovicehřiště: Suchdol nad Lužnicí
3206813:00TJ Platan ProtivínHBC Vikings České Budějovicehřiště: Protivín
Sobota 24.03.2018
320699:00HBC Falcon České BudějoviceHBC Vikings České Budějovicehřiště: Pedagog
3207014:00HBC Zliv BTJ Platan Protivínhřiště: Zliv
3207111:00SK HC Rosa České BudějoviceHC Švantlův Dvůr Písek Bhřiště: Pedagog
Neděle 25.03.2018
3207215:00SK Suchdol nad Lužnicí BHBC Prachatice Chřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 07.04.2018
320739:00HBC Prachatice CHBC Falcon České Budějovicehřiště: Prachatice
3207414:00HC Švantlův Dvůr Písek BSK Suchdol nad Lužnicí Bhřiště: Písek
3207611:00HBC Vikings České BudějoviceHBC Zliv Bhřiště: Pedagog
Neděle 08.04.2018
3207513:00TJ Platan ProtivínSK HC Rosa České Budějovicehřiště: Protivín
Sobota 14.04.2018
320779:00HBC Falcon České BudějoviceHBC Zliv Bhřiště: Pedagog
3207811:00SK HC Rosa České BudějoviceHBC Vikings České Budějovicehřiště: Pedagog
3208010:00HBC Prachatice CHC Švantlův Dvůr Písek Bhřiště: Prachatice
Neděle 15.04.2018
3207915:00SK Suchdol nad Lužnicí BTJ Platan Protivínhřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 21.04.2018
3208114:00HC Švantlův Dvůr Písek BHBC Falcon České Budějovicehřiště: Písek
3208311:00HBC Vikings České BudějoviceSK Suchdol nad Lužnicí Bhřiště: Pedagog
3208414:00HBC Zliv BSK HC Rosa České Budějovicehřiště: Zliv
Neděle 22.04.2018
3208213:00TJ Platan ProtivínHBC Prachatice Chřiště: Protivín