SOUTĚŽE RSHb Čechy Jih
2.LIGAKRAJSKÁ LIGANHbL st. dorostuLIGA st. žákůPŘEBOR ml. žákůPřípravkaOHbL archív
MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

PARTNEŘI

ADRESA RSHB ČECHY JIH

Adresa RSHb RSHb ČECHY JIH
Branišovská 36
37005 České Budějovice

číslo účtu: 2800216079/2010

Úřední hodiny sekretariátu:

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

(mimo státní svátky)

ADMINISTRACE SOUPISEK

MÍČKY PRO KLUBY

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Urazove pojisteni

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

NÁVŠTĚVY

TOPlist

Skupina ČECHY JIH

Č.utk. Čas Domácí Hosté Stav utkání
Sobota 16.09.2017
3700211:30HBC Prachatice BSK Pedagog České Budějovice3:11:0,0:1,2:0
3700310:00HBC PlzeňTJ Tatran Třemošná12:04:0,2:0,6:0
3700410:00HC Buldoci StříbroTJ Snack Dobřany5:4 ss2:1,1:1,1:2-1:0
3703610:00SK Suchdol nad LužnicíTJ HBC Olymp Jindřichův Hradec12:27:1,5:1,0:0
Neděle 17.09.2017
3700112:00HBC Prachatice ASK Suchdol nad Lužnicí3:41:1,2:2,0:1
Sobota 23.09.2017
3700512:45HC Buldoci StříbroTJ Tatran Třemošnáhřiště: Stříbro
3700815:00TJ HBC Olymp Jindřichův HradecHBC Prachatice Ahřiště: Jindřichův Hradec
Neděle 24.09.2017
3700613:30SK Pedagog České BudějoviceHBC Plzeňhřiště: Pedagog
3700712:00SK Suchdol nad LužnicíHBC Prachatice Bhřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 30.09.2017
3701013:00HBC PlzeňSK Suchdol nad Lužnicíhřiště: Plzeň - hala
3701114:00HC Buldoci StříbroSK Pedagog České Budějovicehřiště: Stříbro
Neděle 01.10.2017
370099:30HBC Prachatice BTJ HBC Olymp Jindřichův Hradechřiště: Prachatice
3701213:00TJ Snack DobřanyTJ Tatran Třemošnáhřiště: Dobřany
Sobota 07.10.2017
3701614:00HBC Prachatice AHBC Prachatice Bhřiště: Prachatice
Neděle 08.10.2017
3701312:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Snack Dobřanyhřiště: Pedagog
3701412:00SK Suchdol nad LužnicíHC Buldoci Stříbrohřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 14.10.2017
3701713:00HBC PlzeňHBC Prachatice Ahřiště: Plzeň - hala
3702011:30TJ Tatran TřemošnáSK Pedagog České Budějovicehřiště: Třemošná
Neděle 15.10.2017
3701912:45TJ Snack DobřanySK Suchdol nad Lužnicíhřiště: Dobřany
Sobota 21.10.2017
3702212:00TJ HBC Olymp Jindřichův HradecTJ Snack Dobřanyhřiště: Jindřichův Hradec
Neděle 22.10.2017
3702112:00SK Suchdol nad LužnicíTJ Tatran Třemošnáhřiště: Suchdol nad Lužnicí
3702313:00HBC Prachatice AHC Buldoci Stříbrohřiště: Prachatice
3702411:00HBC Prachatice BHBC Plzeňhřiště: Prachatice
Sobota 04.11.2017
3702611:00TJ Snack DobřanyHBC Prachatice Ahřiště: Dobřany
3702713:00TJ Tatran TřemošnáTJ HBC Olymp Jindřichův Hradechřiště: Třemošná
Neděle 05.11.2017
3701514:30TJ HBC Olymp Jindřichův HradecHBC Plzeňhřiště: Jindřichův Hradec
3702512:00HBC Prachatice BHC Buldoci Stříbrohřiště: Prachatice
3702815:00SK Pedagog České BudějoviceSK Suchdol nad Lužnicíhřiště: Pedagog
Sobota 11.11.2017
3702910:00TJ HBC Olymp Jindřichův HradecSK Pedagog České Budějovicehřiště: Jindřichův Hradec
3703013:30HBC Prachatice ATJ Tatran Třemošnáhřiště: Prachatice
3703115:30HBC Prachatice BTJ Snack Dobřanyhřiště: Prachatice
3703210:30HBC PlzeňHC Buldoci Stříbrohřiště: Plzeň - hala
Pátek 17.11.2017
3705112:00HBC PlzeňTJ HBC Olymp Jindřichův Hradechřiště: Plzeň - hala
Sobota 18.11.2017
3703310:00HBC PlzeňTJ Snack Dobřanyhřiště: Plzeň - hala
3703411:30TJ Tatran TřemošnáHBC Prachatice Bhřiště: Třemošná
Neděle 19.11.2017
3703513:30SK Pedagog České BudějoviceHBC Prachatice Ahřiště: Pedagog
Sobota 25.11.2017
3707512:00HBC Prachatice BSK Suchdol nad Lužnicíhřiště: Prachatice
Neděle 26.11.2017
3707310:00HBC Prachatice ASK Pedagog České Budějovicehřiště: Prachatice
Sobota 02.12.2017
3707613:00SK Pedagog České BudějoviceHBC Plzeňhřiště: Pedagog
3707710:00TJ Tatran TřemošnáTJ Snack Dobřanyhřiště: Třemošná
Neděle 03.12.2017
3707812:00SK Suchdol nad LužnicíTJ HBC Olymp Jindřichův Hradechřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 24.02.2018
3707913:00HBC PlzeňHBC Prachatice Ahřiště: Plzeň - hala
3708010:00TJ Tatran TřemošnáHC Buldoci Stříbrohřiště: Třemošná
3708114:00TJ HBC Olymp Jindřichův HradecHBC Prachatice Bhřiště: Jindřichův Hradec
Neděle 04.03.2018
3708215:00SK Pedagog České BudějoviceHBC Prachatice Ahřiště: Pedagog
3708313:00TJ Snack DobřanyHC Buldoci Stříbrohřiště: Dobřany
3708412:00SK Suchdol nad LužnicíHBC Prachatice Bhřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 10.03.2018
3708711:00TJ HBC Olymp Jindřichův HradecSK Suchdol nad Lužnicíhřiště: Jindřichův Hradec
Neděle 11.03.2018
3708512:00HBC PlzeňSK Pedagog České Budějovicehřiště: Plzeň - hala
3708613:00TJ Snack DobřanyTJ Tatran Třemošnáhřiště: Dobřany
Sobota 17.03.2018
3708813:00HBC Prachatice AHBC Plzeňhřiště: Prachatice
3708911:00TJ Tatran TřemošnáHC Buldoci Stříbrohřiště: Třemošná
3709011:00HBC Prachatice BTJ HBC Olymp Jindřichův Hradechřiště: Prachatice
Sobota 24.03.2018
3703910:00TJ Tatran TřemošnáHBC Plzeňhřiště: Třemošná
Neděle 25.03.2018
3703713:00SK Suchdol nad LužnicíHBC Prachatice Ahřiště: Suchdol nad Lužnicí
3703815:00SK Pedagog České BudějoviceHBC Prachatice Bhřiště: Pedagog
3704010:00HC Buldoci StříbroTJ Snack Dobřanyhřiště: Stříbro
Sobota 31.03.2018
3701814:00HC Buldoci StříbroTJ HBC Olymp Jindřichův Hradechřiště: Stříbro
Sobota 07.04.2018
3704111:00HC Buldoci StříbroTJ Tatran Třemošnáhřiště: Stříbro
3704213:00HBC PlzeňSK Pedagog České Budějovicehřiště: Plzeň - hala
3704315:00HBC Prachatice BSK Suchdol nad Lužnicíhřiště: Prachatice
3704413:00HBC Prachatice ATJ HBC Olymp Jindřichův Hradechřiště: Prachatice
Sobota 14.04.2018
3704511:00TJ HBC Olymp Jindřichův HradecHBC Prachatice Bhřiště: Jindřichův Hradec
3704810:00TJ Tatran TřemošnáTJ Snack Dobřanyhřiště: Třemošná
Neděle 15.04.2018
3704612:30SK Suchdol nad LužnicíHBC Plzeňhřiště: Suchdol nad Lužnicí
3704712:00SK Pedagog České BudějoviceHC Buldoci Stříbrohřiště: Pedagog
Sobota 21.04.2018
3705012:00HC Buldoci StříbroSK Suchdol nad Lužnicíhřiště: Stříbro
3705210:00HBC Prachatice BHBC Prachatice Ahřiště: Prachatice
Neděle 22.04.2018
3704913:00TJ Snack DobřanySK Pedagog České Budějovicehřiště: Dobřany
Sobota 28.04.2018
3705311:00HBC Prachatice AHBC Plzeňhřiště: Prachatice
3705412:00TJ HBC Olymp Jindřichův HradecHC Buldoci Stříbrohřiště: Jindřichův Hradec
3705512:00SK Suchdol nad LužnicíTJ Snack Dobřanyhřiště: Suchdol nad Lužnicí
3705612:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Tatran Třemošnáhřiště: Pedagog
Úterý 01.05.2018
3705815:00TJ Snack DobřanyTJ HBC Olymp Jindřichův Hradechřiště: Dobřany
Sobota 05.05.2018
3705713:00TJ Tatran TřemošnáSK Suchdol nad Lužnicíhřiště: Třemošná
3705912:00HC Buldoci StříbroHBC Prachatice Ahřiště: Stříbro
3706013:00HBC PlzeňHBC Prachatice Bhřiště: Plzeň - hala
Sobota 12.05.2018
3706112:00HC Buldoci StříbroHBC Prachatice Bhřiště: Stříbro
3706211:30HBC Prachatice ATJ Snack Dobřanyhřiště: Prachatice
3706313:00TJ HBC Olymp Jindřichův HradecTJ Tatran Třemošnáhřiště: Jindřichův Hradec
Neděle 13.05.2018
3706411:00SK Suchdol nad LužnicíSK Pedagog České Budějovicehřiště: Suchdol nad Lužnicí
Sobota 19.05.2018
3706810:00HC Buldoci StříbroHBC Plzeňhřiště: Stříbro
Neděle 20.05.2018
3706515:00SK Pedagog České BudějoviceTJ HBC Olymp Jindřichův Hradechřiště: Pedagog
3706612:30TJ Tatran TřemošnáHBC Prachatice Ahřiště: Třemošná
3706713:00TJ Snack DobřanyHBC Prachatice Bhřiště: Dobřany
Sobota 26.05.2018
3707012:00HBC Prachatice BTJ Tatran Třemošnáhřiště: Prachatice
3707110:00HBC Prachatice ASK Pedagog České Budějovicehřiště: Prachatice
3707210:00TJ HBC Olymp Jindřichův HradecSK Suchdol nad Lužnicíhřiště: Jindřichův Hradec
3707410:00TJ Snack DobřanyHC Buldoci Stříbrohřiště: Dobřany
Neděle 27.05.2018
3706910:00TJ Snack DobřanyHBC Plzeňhřiště: Dobřany