SOUTĚŽE RSHb Čechy Jih
2.LIGAKRAJSKÁ LIGANHbL st. dorostuLIGA st. žákůPŘEBOR ml. žákůPřípravkaOHbL archív
PARTNEŘI

ADRESA RSHB ČECHY JIH

Adresa RSHb RSHb ČECHY JIH
Branišovská 36
37005 České Budějovice

číslo účtu: 2800216079/2010

Úřední hodiny sekretariátu:

PONDĚLÍ 17:00 - 19:00 hod.

(mimo státní svátky)

POZOR!!! DOVOLENÁ 16. 10. ZAVŘENO 

ADMINISTRACE SOUPISEK

MÍČKY PRO KLUBY

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Urazove pojisteni

ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

NÁVŠTĚVY

TOPlist

NHbL SD - JIH, ZÁPAD 2014-2015

Statistiky hráčů

Poř. Tým Příjmení a jméno KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Ø G Ø TM
1.STAPitthard Martin532627155012600003.530.80
2.DBLMichálek Daniel452817198418900002.370.95
3.KVASus Michal33201313064200002.540.31
4.PLLVoves Jakub311912171228402001.821.65
5.DBLKvarda Bohumil311615192010500001.630.53
6.STAHübl Aleš271710154018900001.801.20
7.STADoležal Jiří261313181035510101.441.94
8.OLYMátl David251015183014700001.390.78
9.SCHBednář Václav231581641201000001.441.25
10.DBLTkadlec Ondřej231211174212600001.350.71
11.PLLKamien Jakub22418191032602001.161.68
12.OLYŠtěch Vít211110182222601001.171.22
13.DBLMaňaska Petr21615182114700001.170.78
14.SCHKubal Vít20812171020501001.181.18
15.PLLKočka Jaroslav205151930561802001.052.95
16.NOSBán Patrik191181331521103001.464.00
17.DBLVaníček Sebastian19811191210500001.000.53
18.STAKrál Jakub181356310000003.000.00
19.STAJelínek Oldřich1812681016301002.252.00
20.NOSČadek Pavel17413123010500001.420.83
21.KVAJanda Michal166101330361301001.232.77
22.OLYKlenot Antonín151051710201000000.881.18
23.PLLRubner Marek158792029210101.673.22
24.STANovák Jakub15789114200001.670.44
25.STAKudláček Aleš1541114102100001.070.14
26.STABěloušek Ondřej137660029210102.174.83
27.PLLHurt Richard13768108400001.631.00
28.NOSZeman Michal13671711902003100.765.29
29.PLLStráský Jiří13310130141810101.003.15
30.DBLBehenský Václav1275192023910000.631.21
31.NOSBrada František12661610623100000.753.88
32.STAVotava Petr1201214006300000.860.43
33.PLLLangmajer Jiří119219018400000.580.42
34.PLLKovářík Daniel11656008400001.831.33
35.OLYKapias Jaroslav11651310662302000.855.08
36.DBLBudoš Milan11568106300001.380.75
37.ZLVPícha Josef113815208400000.730.53
38.PLLVeselý Aleš1064162010500000.630.63
39.DBLŘíha Ivan105513008400000.770.62
40.KVAŠesták Dominik104681014201001.251.75
41.STACinko Martin104610210000001.000.00
42.KVAKlíma Josef93640012101002.253.00
43.DBLBraun Milan90919008400000.470.42
44.ZLVRemiáš Martin87154010500001.602.00
45.NOSTuček Jiří835171014700000.470.82
46.PLLMutínský Jan835190018900000.420.95
47.DBLSýbek Ladislav8261310591201010.624.54
48.KVALévai Dominik8261610341201000.502.13
49.ZLVŠťastný Ondřej752110135510100.643.18
50.NOSHaužvic Jakub7431520341700000.472.27
51.DBLŠíp Filip7431810361800000.392.00
52.KVAJakubův Ondřej7349108400000.780.89
53.DBLVinter Zdeněk716150010500000.470.67
54.SCHSládek Petr65112204200000.500.33
55.SCHŠlápota Petr633122016800000.501.33
56.STAMichal Jan615160014700000.380.88
57.NOSŠneberk Kryštof615160026801000.381.63
58.SCHKanděra Karel5321910241200000.261.26
59.STAZaplatílek Petr5234002100001.250.50
60.NOSVaňo Daniel523150010500000.330.67
61.PLLKoloros Jan52319104200000.260.21
62.OLYKončický Denis52319002100000.260.11
63.STABezdíček David51491010500000.561.11
64.DBLBraun David51416002100000.310.13
65.ZLVPokorný Dominik50570018900000.712.57
66.OLYPřibyl Michal43190012600000.441.33
67.ZLVHucek David431120043910100.333.58
68.OLYPecha Lukáš431140014700000.291.00
69.KVAŠarközi Petr4223106300001.332.00
70.KVAMészáros David4221010861321200.408.60
71.PLLŠrédl Vít4221220241200000.332.00
72.SCHLaurinc Jakub42216004200000.250.25
73.STADoležal Jan4136002100000.670.33
74.STAMichal Pavel41380020501000.502.50
75.SCHŠroub Martin413140041810100.292.93
76.SCHŠebesta Radek40410008400000.400.80
77.OLYChalupecký Václav33019304200000.160.21
78.KVAČejka Michael32120118401001.509.00
79.SCHJindra Pavel3218002100000.380.25
80.SCHŠindler Jan32181014700000.381.75
81.ZLVŠídlo Jan321131144701100.233.38
82.OLYPavlík Martin32114102100000.210.14
83.STABurgert Marek3125008400000.601.60
84.OLYPicka Jakub31214102100000.210.14
85.ZLVHrubý Vojtěch3121400622102000.214.43
86.OLYHamerník Daniel3121900491210100.162.58
87.OLYKubíček Filip31220006300000.150.30
88.NOSKnobloch Lukáš30360027100010.504.50
89.PLLVlček Libor30319004200000.160.21
90.NOSJavůrek Filip2204006300000.501.50
91.STANovotný Vojtěch2204100000000.500.00
92.NOSDundr Matěj2206000000000.330.00
93.ZLVHovorka Filip2207002100000.290.29
94.NOSŠneberk Jáchym2201100201000000.181.82
95.STANaštický Jiří2112004200001.002.00
96.PLLJuráň Jakub2113000000000.670.00
97.NOSHamouz Jiří2113100000000.670.00
98.KVABlahutka Denis2114000000000.500.00
99.KVAKořán Petr2115000000000.400.00
100.KVAFričová Jana2115000000000.400.00
101.NOSMadej Patrik2116104200000.330.67
102.STAMenšík Daniel2118002100000.250.25
103.NOSKrál Vojtěch21112004200000.170.33
104.SCHPrchal Filip211130014700000.151.08
105.KVAMészáros Vojtěch21113102100000.150.15
106.DBLBauš Vojtěch21116100000000.130.00
107.SCHVrchota Luděk202110012600000.181.09
108.DBLŠuhaj Matěj20217002100000.120.12
109.OLYSýkora Adam2021800661302100.113.67
110.ZLVPokorný Daniel1104000000000.250.00
111.ZLVAlbert Pavel11012106300000.080.50
112.DBLVelíšek Šimon11016008400000.060.50
113.STASvoboda Kazimír1012000000000.500.00
114.STAHlaváček Tomáš1012000000000.500.00
115.STADrahý Lukáš10120027110100.5013.50
116.STAKopriva Petr1012008400000.504.00
117.OLYKošťál David1012000000000.500.00
118.SCHKřivánek Jan1014000000000.250.00
119.ZLVŠtumbauer David1015000000000.200.00
120.STAModrý Ondřej1016006300000.171.00
121.SCHBřezina Tadeáš1017000000000.140.00
122.KVAPolánský Jakub10111004200000.090.36
123.ZLVViktora Zdeněk101140010500000.070.71
124.STAPtáček Jan10116002100000.060.13
125.OLYCikán Pavel10118006300000.060.33
126.PLLBubeníček Josef10118000000000.060.00
127.OLYJanák Filip101190012600000.050.63
128.NOSHaužvic Pavel0001002100000.002.00
129.KVAWágner Karel0001000000000.000.00
130.ZLVKrál Vít0001000000000.000.00
131.OLYKošťál Jakub0001000000000.000.00
132.KVADiviš Pavel0002002100000.001.00
133.STAŠkodová Eliška0002000000000.000.00
134.PLLPokorný Jakub0002002100000.001.00
135.OLYJaneček Petr0002000000000.000.00
136.SCHLandová Martina0002000000000.000.00
137.SCHŠevčík Vladimír0002000000000.000.00
138.NOSKučera Dominik0002000000000.000.00
139.OLYSpurný Zbyněk0003000000000.000.00
140.OLYSemotán Lukáš0003000000000.000.00
141.KVAKrejčová Dominika0003002100000.000.67
142.KVAČerjaník David0003000000000.000.00
143.PLLŠlehofer Tomáš0003000000000.000.00
144.OLYVoves Petr00040033410100.008.25
145.STAOutratová Petra0004000000000.000.00
146.ZLVVítek Roman0004002100000.000.50
147.OLYVaníček Štěpán0005002100000.000.40
148.DBLHabada Filip0005000000000.000.00
149.PLLRadová Michaela 0005000000000.000.00
150.KVACampisano Domenico00050042601100.008.40
151.PLLHulin Milan0006000000000.000.00
152.KVAPribičinová Barbora0006002100000.000.33
153.NOSPošta Patrik00060018900000.003.00
154.KVALévai Lukáš00060039700010.006.50
155.PLLŠtípková Tereza0006002100000.000.33
156.SCHJiráčková Aneta0007000000000.000.00
157.ZLVViktora Michal0008000000000.000.00
158.ZLVDražan Jan000800731911100.009.13
159.NOSDvořák Lukáš0008006300000.000.75
160.KVAVojtková Nikola00011000000000.000.00
161.ZLVPícha František00014000000000.000.00
162.NOSKrpelán Milan000150014201000.000.93
163.SCHHalíř Martin00019000000000.000.00

Poslední aktualizace: 2015-05-01 23:28:31, Jiří Leffler (kompletní sezóna )