» 14:00 | Buldoci Stříbro-Pedagog ČB
ilustrační foto (foto: Pavel Kortus ml.)

Blatná o víkendu dvakrát podlehla Plzni, Zliv nestačila na Dobřany!

Pavel Kortus ml. | 22.11.2016 22:55:54 | 617x

Extra SD – O víkendu se odehrálo hned šest zápasů extraligy starších dorostenců. Plzeň dvakrát přemohla Blatnou a Dobřany v zápase se Zliví neinkasovaly. Most v pátek podlehl Kladnu, ale druhý den si zlepšil náladu náladu v zápase proti Ústí. Kladno vyhrálo i svůj druhý zápas, v sobotu porazilo Chomutov.

TJ Blatná Datels – HBC Plzeň 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

Datli o svátku přivítali na svém hřišti Plzeň a lídrovi podlehli. Zápas začali lépe hosté, kteří se během prvního dějství dostali do dvoubrankového vedení. Po přestávce se však dostali ke slovu také domácí, kteří snížili na 1:2. Do konce třetiny se už nic nestalo, a tak se za tohoto stavu vstupovalo i do poslední části. Plzeň si vedení ohlídala až do poslední minuty a brala tak tři body za výhru 2:1!

HBC Plzeň – TJ Blatná Datels 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

O dva dni později se tyto dva celky střetly znovu, tentokrát na hřišti Plzně. Datli začali lépe a dostali se do vedení, které udrželi do konce první třetiny. Po přestávce přišel plzeňský obrat a domácí převzali vedení – 2:1. Poslední třetina patřila rovněž Plzni, domácí hokejbalisté vsítili další dvě branky. Zápas skončil výhrou Plzně 4:1!

TJ Snack Dobřany – HBC Zliv 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Dobřany hostily Zliv a vstup do zápasu se jim povedl. Domácí se prosadili jako první, a když i ve druhé periodě udržel dobřanský gólman čisté konto a tým přidal další branku, vedli domácí již 2:0! Třetí třetina neměla jiný průběh, hosté se nedokázali prosadit a domácí přidali další dvě přesné trefy. Konečné skóre 4:0!

ALPIQ Kladno – Kovodemont Most 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Kovodemont Most – Elba DDM Ústí nad Labem 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)

Wolves Chomutov – ALPIQ Kladno 0:6 (0:1, 0:2, 0:3)