MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Horalové se na Kladně radovali z výhry, Pedagog a Suchdol těsně padly

Barbora Smudková | 29.09.2016 06:22:45 | 545x

MČR SŽ – Ze třetího kola soutěže starších žáků vyšly vítězně pouze Prachatice. Po vítězství sahal i Pedagog, nájezdy ale rozhodly ve prospěch domácího Nového Strašecí. Na domácím hřišti poprvé padl Suchdol, KOVO Praha mu uštědřilo těsnou porážku 2:3.

HBC Nové Strašecí – SK Pedagog České Budějovice 8:7ss (2:2, 3:3, 2:2 – 1:0)

Starší žáci Pedagogu po dvou neúspěšných kolech odcestovali do Nového Strašecí. První třetinu načali lépe Jihočeši, když v páté minutě vstřelil úvodní branku Kovařík. Ten znovu podpořil naděje budějovického týmu v čase 6:43, v desáté minutě ale začal skóre stahovat domácí Vojna. Do šaten už se odcházelo za vyrovnaného stavu, o který se postaral Svoboda. Pedagog se znovu dostal do vedení v jednadvacáté minutě po zásahu Nechvátala, o čtyři minuty později se ale hrálo nanovo, o srovnání se postaral Linke z řad Nového Strašecí. Budějovičtí ale stále neztráceli chuť na vítězství, v čase 26:53 se tak před strašeckou brankou prosadil Lálík, o třicet vteřin později navýšil vedení hosti na 3:5 Nechvátal. Že rychlé góly neumí rozdávat jen Pedagog ale obratem ukázal Vojna, na vyrovnání pak Husákovi stačila necelá minuta. Jihočeši vstřelili první branku i v závěrečné třetině, do vedení 5:6 je poslal Jašek, odplatu ale ještě zatepla podával Svoboda. Pedagog si tak znovu musel budovat náskok, o sedmý gól se postaral Krčka, domácí ale nehodlali před koncem zápasu ustat ve svém stíhacím závodě a opět gólem Drechslera srovnali. Utkání tak museli rozhodnout až samostatné nájezdy. Z nich výborně hrající Jihočeši vyšli s jediným bodem po vítězném zásahu Linkeho.

SK Suchdol nad Lužnicí – TJ Kovo Praha 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)

Suchdolským žákům se v minulých dvou kolech dařilo, třetí kolo proti pražskému Kovu ale dopadlo těsnou prohrou jihočeského týmu. Skóre vyrovnaného utkání se podařilo otevřít až v druhé třetině Trávníčkovi z řad Kova. Na další góly se čekalo až do třetí třetiny, kdy konečně začali nadělovat i Suchdolští. Kovo si ale výsledek hlídalo, o druhý zásah se postaral Petrášek. Vítězství pražskému týmu nakonec obstarala střela Přemyslovského, která uzavřela skóre na 2:3.

HBC Alpiq Kladno – HBC Prachatice 5:8 (1:2, 2:5, 2:1)

O víkendu se pro body vydali také žáci Prachatic. V kladenské aréně čelili širšímu kádru domácích, přesto před gólmanem Alpiqu předváděli obstojné šance. Jako první skóre prolomil prachatický Štěpánek, na 0:2 zvýšil Veselý. Jihočeši měli zápas pevně ve svých rukou a domácím dovolili vystřelit jen dvakrát, střela v posledních vteřinách před odchodem do šaten ale za Kodrleho prošla. V druhé třetině vzali Horalové branku Alpiqu útokem, zejména pak Jiří Štěpánek, který během ní skóroval hned čtyřikrát, šestý gól Prachatic přidal Jan Štěpánek. Kladnu se před horalskou brankou sice také dařilo, do třetí části ale nastupovali už za stavu 3:7. V poslední třetině hosté stále tlačili na kladenskou brankou, šance ale už neproměňovali. Branku přidala pouze hvězda utkání Jiří Štěpánek, i přes chyby v obraně Horalů, které vedli k dvěma gólům Kladna, ale Prachatice přivezli domů suverénní výsledek 5:8.