MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Jedna prohra, jedna výhra. Jihočeští žáci z nabitého víkendu vydolovali tři body

Barbora Smudková | 27.10.2016 09:46:18 | 461x

MČR SŽ - Starší žáci Českých Budějovic, Prachatic a Suchdola se o uplynulém víkendu postavili na hřiště hned dvakrát. Suchdol a Budějovice se v sobotu musely smířit s nulou, nedělní utkání jim ale oběma vynesla tři body. Start víkendu se naopak vydařil Horalům, když ústeckou Elbu porazili výsledkem 7:0, o den později ale sedm zásahů skončilo v jejich brance.

SK Suchdol nad Lužnicí - HBC Plzeň 3:4 (1:3, 1:1, 1:0)

V sobotu čekal Suchdolské starší žáky soupeř z Plzně. Vstup do utkání se podařil lépe Mečounům, ve třetí minutě otevřel skóre Daniel Tyrš, dvěma zásahy pak navýšila na 0:3 Nikolina Blažekovičová. Domácím se střelecké úsilí vyplatilo až ve třinácté minutě, po nahrávce Lukáše Apfelthalera uklidil míček do branky Jakub Kamenišťák. V druhé třetině Suchdolští bleskově nalétli na obranu hostí a už třicet vteřin po prvním vhazování skóroval David Bašta. Už e dvacáté minutě ale Plzeňští znovu navyšovali své vedení, čtvrtý gól mečounů přidal Tomáš Krejčí. Domácí cestu Mečounů za vítězstvím zkřížili až v posledních minutách utkání, kdy bylo po faulem zmařené šanci Suchdola nařízeno trestné střílení, které David Bašta s přehledem proměnil. Na vyrovnávací gól už ale nezbyl čas, výhru 3:4 si tak připsala Plzeň.

HBC Prachatice - Elba DDM Ústí nad Labem 7:0 (3:0, 3:0, 1:0)

Nabitý víkend začali starší žáci Prachatic úspěšně. Mladým Horalům nedělalo větší potíže dostat se před branku ústeckého soupeře, Z několika slibných šancí v úvodu zápasu se ale uchytily až střely Jiřího Štěpánka a Ondřeje Veselého. Po dalším zásahu Horalů ve čtrnácté minutě pak první třetina skončila slušným náskokem domácích 3:0. Čtvrtá minuta druhé části domácím přinesla hned dvojitou radost, na 4:0 navýšil Jiří Štěpánek, o deset sekund později přidal pátý gól Milan Kahuda. Horalové se do nebezpečné situace dostali paradoxně při vlastní přesilovce, po úspěšném zásahu gólmana se ale k míčku znovu dostali domácí. Skóre třetiny pak na 6:0 uzavřel Ondřej Veselý. Ve třetí části se domácí už do útoku příliš nepouštěli, klidnější tempo ale rozhodně neovlivnilo obranu, která hráče Elby k větším šancím nepouštěla. Ústeckým se nedařili ani přesilovky, ve vlastním oslabení přidal sedmý a poslední gól Horalů Jan Štěpánek. V závěru utkání sice polevení domácích dovolilo Ústí proniknout před branku Horalů, ti ale pohotově znovu zmobilizovali docházející síly a spolu s výborným výkonem gólmana uhájili čisté konto poměrem 7:0.

HBC Hostivař - SK Pedagog České Budějovice 14:0 (3:0, 4:0, 7:0)

Pedagog se v sobotu vypravil do Prahy, kde se utkal s vedoucím týmem Hostivaře. Pražané se svou převahou nijak netajili a Pedagog přestříleli poměrem 90:10. Karel Neruda v brance Budějovic sice zvládl sedmdesát šest z nich zlikvidovat, o čtrnáct zásahů se přesto podělili hráči Hostivaře. Z domácích čtyřikrát skóroval Kucharčík, dva góly vstřelili Fic a Mašek, po jednom zásahu si připsali Šťoural, Vaniš, Srp, Kápička, Šťastný a Štika.

SK Pedagog České Budějovice - Elba DDM Ústí nad Labem 5:2 (4:0, 0:1, 1:1)

Mnohem lépe se budějovickému týmu dařilo v neděli,  kdy si z vyrovnaného domácího utkání proti Ústí odnesli výhru 5:2. Skóre otevřel domácí Miroslav Moser, na 2:0 zvýšil Karel Neruda, přesvědčivé vedení 4:0 pak do konce třetiny Pedagogu obstaral Daniel Krčka a Jakub Lálík. V druhé třetině se Ústí dařilo držet střelce Pedagogu dál od branky, jediný gól druhé části tak padl do branky domácích střežené Filipem Stankayem. I ve třetí třetině pokračoval střet vyrovnaných sil, šanci v pětatřicáté minutě využil Jakub Lálík a druhého gólu se dočkali i hosté, domácí jim ale nedovolili dostat se ani na dohled vítězství. Pedagog tak po nelichotivém výsledku proti Hostivaři z víkendu přeci jen vydoloval tři body za výhru 5:2.

SK Kelti 2008 - HBC Prachatice 7:1 (1:0, 4:1, 2:0)

V sobotu Horalové uspořádali výpravu za body do Berouna, s úspěchem se ale prachatičtí starší žáci nesetkali. Skóre otevřel domácí Radek Suk a jeho rána byla až do konce třetiny jedinou. V druhé části se opět trefili Kelti, tečí dopravil míček do branky Michal Valach, na 3:0 zvyšoval Kryštof Preisler. Na 5:0 dvěma zásahy zvýšil Marek Krbec, ve vlastním oslabení pak jediný gól Horalů vstřelil Václav Štětina. V gólové přehlídce tak mohli v závěrečné části pokračovat Kelti, na finálních 7:1 zvýšili Matěj Taufer a Michal Valach.

HBC Nové Strašecí - SK Suchdol nad Lužnicí 6:7 (2:4, 0:1, 4:2)

Také Suchdol čekalo v neděli druhé víkendové utkání a po napínavém průběhu hry v Novém Strašecí se mohli konečně také radovat z výhry. Už v první části Suchdolští vydobyli vedení 2:4, které během druhé části ještě jednou střelou navýšili. Domácí se ale v závěrečné třetině vrhli do útoku a doplnili do svého skomírajícího skóre hned čtyři zásahy. Na ty se ale podařilo Suchdolu ještě dvakrát odpovědět, na jih Čech se tak vrátili se třemi body za výhru 6:7.