MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Jihočeští žáci získali po třech bodech, Suchdol bodoval v jednom ze tří utkání
» 15:00 | Olymp J.Hradec-HBC Prachatice A
HBC Prachatice - HBC Nové Strašecí (foto: HBC Prachatice)

Jihočeští žáci získali po třech bodech, Suchdol bodoval v jednom ze tří utkání

Barbora Smudková | 11.05.2017 06:58:02 | 420x

MČR SŽ – Minulý víkend byl nabitý utkáními starších žáků, na jih Čech ale z šestice zápasů doputovalo jen devět bodů. Plný počet si připsaly Prachatice, které porazily Nové Strašecí 6:3, Pedagog se z porážky od Keltů oklepal a v neděli bral body proti Novému Strašecí. Tři body nakonec proti stejnému týmu uhájil i Suchdol, který o víkendu podlehl hned dvěma pražským celkům.

SK Suchdol nad Lužicí – HBC Hostivař 2:15 (0:3, 1:6, 1:6)

Suchdol v sobotu nastoupil k prvnímu domácímu zápasu proti vedoucí Hostivaři, která bez výhrad dostála své úloze favorita. Během první třetiny skóroval Srp, Waltr a Trávníček, dalších šest gólů pak do branky Jihočechů dopravil Šťastný, Sedláček, Srp, Kápička a Hroch. Jedním gólem potrápili hosty také Suchdolští, většina z jejich jedenadvaceti střel ale skončila na pražském gólmanovi. Ve vítězném tažení tak mohla Hostivař pokračovat i ve třetí části, hattrick završil Kápička, Vaniš, Kucharčík, Sedláček, Mašek a Šťoural pak vyšroubovali skóre na straně hostí na patnáct gólů. Ze sedmi přesilovek zvládli Pražané využít pět přesilovek, jeden gól pak padl i v jejich vlastním oslabení. Také Jihočeši, kteří ve třetí části přidali druhý zásah na finálních 2:15 předvedli, že v přesilovkách to s míčkem umí. Využili přesně čtvrtinu z nich.

SK Suchdol nad Lužnicí – HBC Nové Strašecí 7:6 (5:3, 1:0, 1:3)

Odpoledne si Suchdolští mohli spravit chuť proti Novému Strašecí, které na ně ztrácelo deset bodů. Jihočechům přesto nedali nic zadarmo. Góly nabitou první třetinu Suchdolští vyhráli poměrem 5:3, o jeden gól blíže výhře se pak přiblížili v druhé části. Ve třetí třetině ale své ambice na výhru projevili i hosté. Třemi góly se dostali nadohled vedení. Jediný zásah Suchdola ale vše vrátil do původních kolejí. Suchdol tak nakonec urval tříbodové vítězství za výhru 7:6.

SK Kelti 2008 – SK Pedagog České Budějovice 9:0 (2:0, 3:0, 4:0)

Ne zrovna šťastný start víkendu zažili žáci Pedagogu v Berouně. Třetí Kelti utkání jasně ovládali, ze závratných jedenašedesáti střel jich ale jen devět proniklo za záda českobudějovického gólmana Karla Nerudu. Jedněmi z klíčových momentů porážky Pedagogu byly hry v oslabení. Během utkání na trestnou lavici usedli na obou stranách pouze tři hráči, berounští Kelti ale na rozdíl od Pedagogu na sto procent naplnili přesilovkovou kvótu, míček za Nerudu prošel při vyloučení Nebora a Affenzellera v první třetině i během pobytu Prenera na trestné lavici v úvodu třetí třetiny. Pedagog tak domů odjel bez bodů a s devítigólovou porážkou navrch.

HBC Prachatice – HBC Nové Strašecí 6:3 (0:1, 2:1, 4:1)

V neděli zažili Jihočeši o něco více radosti. Prachatice přivítaly Nové Strašecí, které den předtím tratilo v Suchdole, a brousily si zuby na výhru. Jako první ale využili chyby soupeře hostí, kteří tak nastupovali do druhé části s brankovým náskokem. Hned v úvodu druhé třetiny ale srovnal skóre Jiří Štěpánek, gól Václava Štětiny ale vzhledem ke gólové radosti Nového Strašecí znovu znamenal pouhé vyrovnání. Ve třetí třetině Jiřímu Štěpánkovi opět stačila pouhá minuta k tomu, aby poslal Horaly do vedení, další pak na to, aby v oslabení soupeři odskočili o dva góly. Jeho střelecká přehlídka ale rozhodně neměla třetím gólem končit. Na branku znovu úspěšně zamířil v 35. minutě, šestigólovou výhru Prachatic pak svým pátým zásahem zpečetil v 41. minutě. Soupeř ve třetí třetině už jen korigoval skóre na výsledných 6:3. Po dvou prohrách v řadě se tak Prachatice konečně mohly radovat.

Fotky z utkání najdete ZDE.

SK Pedagog České Budějovice – HBC Nové Strašecí 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)

V neděli znovu nastoupil Pedagog, tentokrát ale konečně na vlastním hřišti. Soupeř z Nového Strašecí, který do té doby držel na Pedagog šestibodový náskok, nastoupil v Budějovicích po dvou prohrách z předešlého dne, které se na jeho hře rozhodně podepsaly. Pedagog tak vytvořil ohromných 68 šancí, z nichž ale protlačil míček do branky jen tři. Přesto ale Jihočeši šli za vítězstvím už od prvních sekund. V 16. vteřině otevřel skóre Jakub Lálík, o pět minut později pak pro Pedagog získal stabilní odstup 2:0 Jakub Vachulka. Když ve druhé třetině budějovičtí proměnili další střelu, tentokrát vypálenou z hole Tomáše Nebora, výhru už měli na dohled, ve třetí třetině ale Jihočechy postrašili i výkony Nového Strašecí. Dva zásahy do branky hájené Filipem Stankayem ale naštěstí na otočení nestačily, Pedagog tak s výsledkem 3:2 mohl oslavit třetí výhru sezóny.

TJ Kovo Praha – SK Suchdol nad Lužnicí 14:8 (3:3, 7:3, 4:2)

Za třetím a posledním utkáním víkendu odcestovali suchdolští žáci na pražskou Palmovku. Pražané se rychle dostali do vedení 2:0, náskokem ukolébané hry Kova ale dokázali Suchdolší využít a posunout výsledek první třetiny na 3:3. V druhé části už ale domácí jasně dominovali, dvojici gólů dokonce zvládli vstřelit ve vlastním oslabení. Skóre 10:6 po druhé třetině sice ještě dávalo Suchdolu naději, v závěru ale místo srovnání přišla další gólová převaha Pražanů. Suchdol tak ve třetím utkání víkendu podlehl 14:8.