MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Písek nezaváhal ani napočtvrté, Dranreb nasázel Falconu 14 gólů!
» 14:00 | Buldoci Stříbro-Pedagog ČB
ilustrační foto (foto: Pavel Kortus ml.)

Písek nezaváhal ani napočtvrté, Dranreb nasázel Falconu 14 gólů!

Pavel Kortus ml. | 27.09.2016 09:48:49 | 1553x

KHbL – V sobotu pokračovala čtyřmi zápasy krajská hokejbalová liga. Dranreb doma přivítal Falcon České Budějovice a vyhrál vysoko 14:2. Ani prachatické Béčko nedokázalo sebrat Písku body a kapitulovalo 3:9. V českobudějovickém derby otočila zápas s Vikingy Rosa a Platan doma přehrál Suchdol 4:1.

HC Dranreb Nová Včelnice – HBC Falcon České Budějovice 14:2 (3:1, 4:1, 7:0)

Nová Včelnice doma přivítala tým Falconu a byla velmi hladová po bodech, protože před zápasem neměla na svém kontě ani jeden. Zápas se pro domácí začal vyvíjet dobře, první patnáctiminutovka jim přinesla vedení 3:1 a vypadalo to na jasnou záležitost. Hosté nedokázali snížit ani ve druhé třetině, tu prohráli poměrem 1:4. Poslední část byla už pouze v reřii Dranrebu, který nastřílel do českobudějovické branky sedm golů a připsal si tak první letošní vítězství. Konečný stav 14:2!

HBC Prachatice B – HC Švantlův Důr Písek B 3:9 (0:4, 3:1, 0:4)

Prachatice B a ani Švantlák do tohoto střetnutí ještě neztratily ani bod. V sobotu toto kralování muselo pro jeden tým skončit. Domácím se úvod zápasu vůbec nepovedl. První perioda skončila výhrou Písku 4:0. Prachatice se však nevzdaly a po přestávce začaly ztrátu stahovat. Po dvou třetinách bylo skóre zápasu 3:5. Jenže třetí třetinu si opět pohlídali hosté a čtyřmi branky si došli pro vysokou výhru 9:3!

HBC Vikings České Budějovice – SK HC Rosa České Budějovice 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

Českobudějovické derby se začalo vyvíjet příznivěji pro domácí Vikings. Ti se dostali do vedení 1:0. Tento stav trval i po druhé třetině. Hosté měli posledních patnáct minut na to, aby se zápasem něco udělali. To se jim povedlo na výbornou! Nejprve vyrovnali a do konce třetí třetiny stihli vsítit druhou branku, která byla pro ně vítězná! Rosa otočila zápas azvítězila 2:1!

TJ Platan Protivín – SK Suchdol nad Lužnicí B 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Zápas gólově načali domácí, kteří během několika minut odskočili do vedení 2:0. Do konce třetiny Suchdol dokázal snížit, ale to byla jeho poslední branka v tomto utkání. Po přestávce se totiž prosadili pouze domácí, a když i ve třetí třetině vstřelil gól pouze Platan, nezbylo hostům nic jiného než se smířit s porážkou 1:4!
„Na začátku utkání měli mírnou převahu hosté, ale po pěti minutách se do hry dostali domácí a v sedmé minutě využili první přesilovku. Následně na konci třinácté minuty zvýšili na rozdíl dvou branek. Hosté z vhazování ve středovém kruhu založí útok a obratem snížili na rozdíl jedné branky. Domácí měli de facto po celý zápas mírnou převahu, ale i hosté dokázali několikrát nebezpečně zaútočit a domácí obraně zatopit. Brankář domácích byl ale neustále ve střehu a za svá záda už nic nepustil a hráči v poli přidali v každé třetině po brance.  Mimo to nastřelili dvě tyče a dvě břevna,“ shrnul zápas Miloslav Pexídr z Protivína.
Branky: Bican (Koloušek, Plojhar), Bican, Klas (Pavlík, Bican (Pavlíček) - Císař