TITULNÍ STRANA » Šlágr neporažených těsně pro Písek, na druhou příčku se vyšvihl Suchdol
» 14:00 | Pedagog ČB-BS Pluhův Žďár
» 14:00 | HBC Prachatice B-Suchdol n./L.
13 : 0 (3:0,5:0,5:0)
» 16:00 | HBC Prachatice B-Suchdol n./L.
ilustrační foto (foto: Pavel Kortus ml.)

Šlágr neporažených těsně pro Písek, na druhou příčku se vyšvihl Suchdol

Pavel Kortus ml. | 03.10.2017 10:46:18 | 564x

KHbL – Šlágr za tři kola neporažených týmů nabídl víkendový program krajské ligy. Písek v něm přetlačil českobudějovickou Rosu 2:0 a udržel si neporazitelnost. Na druhou příčku se posunuli po přestřelce s Prachaticemi hokejbalisté Suchdolu. Bez bodu zůstávají dva celky, oba v tomto kole padly. Zliv ani neskórovala s Protivínem, Vikingové nestačili na Falcon.

HBC Falcon České Budějovice - HBC Vikings České Budějovice 7:3 (2:2, 3:0, 2:1)

Prostřední třetina rozhodla o druhé výhře Falconu v sezoně. Utkání s Vikingy bylo jinak vyrovnané, domácí ale ve druhé části třemi góly strhli vedení na svou stranu. Vikingové se nevzdali, ale na první body čekají dál. Naopak Falcon se bodově vyrovnal Prachaticím a Protivínu.

SK HC Rosa České Budějovice - HC Švantlův Dvůr Písek B 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Šlágr neporažených celků nabídl nadstandardní hokejbal. Diváci viděli jen dvě branky, obě v síti domácího brankáře. Písečtí drželi jednobrankový náskok od první třetiny. Následně se Rosa dlouho snažila o vyrovnání, ale marně. Švantlák v závěrečné periodě ještě stvrdil svoji výhru a zvládl náročné utkání.

HBC Zliv B - TJ Platan Protivín 0:5 (0:0, 0:0, 0:5)

Zliv s Protivínem sehrála dlouho vyrovnaný duel. Taktická bitva třicet minut nenabídla ani jednu branku a domácí sahali po prvních bodech v sezoně. Jenže v závěrečné třetině přišla protivínská smršť, po níž Plata vyhrál vysoko 5:0. Domácí tak dál čekají na první body, navíc skórovali za čtyři zápasy jen třikrát.

SK Suchdol nad Lužnicí B - HBC Prachatice C 6:4 (1:0, 3:0, 2:4)

Dvě výhry a jedna porážka. To byla shodná bilance obou celků před vzájemným střetnutím. Poměr výher a proher si nakonec vylepšil domácí Suchdol, který s Prachaticemi vedl po dvou třetinách 4:0. Ačkoliv Horalové v závěrečné části mocně stahovali náskok domácích, na body nakonec nedosáhli. Suchdol se tak vyšvihl na druhou příčku, Prachatice jsou čtvrté.