MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Starší dorostenci Zlivi o víkendu dvakrát prohráli, Datels přehráli Elbu!
» 15:00 | Olymp J.Hradec-HBC Prachatice A
ilustrační foto (foto: Pavel Kortus ml.)

Starší dorostenci Zlivi o víkendu dvakrát prohráli, Datels přehráli Elbu!

Pavel Kortus ml. | 17.04.2017 22:04:16 | 412x

Extra SD – O víkendu čekaly na Jihočechy další zápasy v nadstavbové skupině A extraligy staršího dorostu. Zliv doma nestačila na ústeckou Elbu, kterou den na to přehrála Blatná. Druhý zápas, ve kterém Zliv utrpěla porážku, byl proti Dobřanům.

HBC Zliv – Elba DDM Ústí nad Labem 2:4 (0:3, 0:1, 2:0)

Zliv v pátek hostila Ústí, které začalo bravurně. Během úvodních patnácti minut si vypracovalo tříbrankové vedení, což dodalo týmu klid. Po přestávce navíc Elba navýšila skóre na 4:0 a se Zliví to vypadalo špatně. Domácí celek se ale nevzdal a bojoval. V poslední třetině se mu podařilo snížit na 2:4, víc toho ale už nestihl. Ústí nad Labem tak zvítězilo nad Zliví poměrem 4:2!

HBC Zliv – TJ Snack Dobřany 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)

Domácí si chtěli v zápase s Dobřany napravit reputaci po prohře z předchozího dne. Zápas se rozjížděl pomalu a na první branky se čekalo až do druhé periody. Ani tato část nenapověděla o vítězi nic, skončila shodně 1:1. Ve třetí třetině bylo vše otevřené. Zliv měla body na dosah, přesto Dobřany zápas dovedly do zdárného konce  a zvítězily těsně 3:2!

TJ Blatná Datels – Elba DDM Ústí nad Labem 3:2ss (1:1, 0:1, 1:0 – 1:0)

Blatná měla možnost v sobotu pomstít Zliv a povedlo se jí to. Zápas byl vyrovnaný, po první třetině byl stav 1:1. Po přestávce se dostali do vedení hosté, které jim ale vydrželo pouze do třetího dějství, kde Datli skóre vyrovnali. Za stavu 2:2 se tak muselo jít na samostatné nájezdy. V této disciplíně byli úspěšnější právě blatenští Datli, kteří berou dva body za výhru 3:2 po samostatných nájezdech!