MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Starší žáci se v úvodním kole trápili, v nájezdech uspěl až Suchdol
» 15:00 | Olymp J.Hradec-HBC Prachatice A
HBC Prachatice - HBC Hostivař (foto: HBC Hostivař)

Starší žáci se v úvodním kole trápili, v nájezdech uspěl až Suchdol

Barbora Smudková | 09.03.2017 17:18:44 | 373x

MČR SŽ - První jarní kolo jihočeským starším žákům příliš nevyšlo. Předposlední Pedagog nedostal od vedoucí Plzně šanci a podlehl 0:12, tažení na jih Čech vyšlo i Hostivaři, která zdolala Horaly 1:7. Výhru v domácím souboji obhájil jen Suchdol, v nájezdech porazil Kladno 2:1.

SK Suchdol nad Lužnicí – HBC Alpiq Kladno 2:1ss (0:0, 0:0, 1:1-1:0)

Jediná jihočeská výhra o víkendu vzešla z kuchyně Suchdola, i ten ale na výhru dosáhl s odřenýma ušima, přestože proti němu stanul nejslabší tým tabulky. V prvních dvou třetinách útočníci domácích ani kladenského týmu nedostali šanci naplno projevit své schopnosti, což se ukázalo i na nízkém poměru střel na branku 23:17 pro Suchdol. Góly začaly padat až ve třetí třetině, spravedlivá nadílka po jednom gólu na obou stranách ale vítěze neurčila. Rozhodnutí tak přinesly až samostatná střílení, ve kterých byl úspěšnější Suchdol.

SK Pedagog České Budějovice – HBC Plzeň 0:12 (0:2, 0:8, 0:2)

Na góly byl bohatší českobudějovického Pedagogu s Plzní, domácímu týmu ale příliš radosti nepřinesl. Před koncem druhé části utrželi Budějovičtí dva góly z holí Miksana a Blažekovičové, v úvodu druhé části se pak o navýšení na 0:3 postaral Zíka, který rozpoutal před domácí brankou gólovou bouři. Svoboda si připsal dva zásahy, na 0:10 pak postupně navýšili skóre Miksan, Zíka, Blažekovičová, Pecka a Blahník. V závěrečné části se Tomáškovi podařilo ohlídat domácí branku o něco lépe, na 0:12 dorovnali skóre už jen Hanuš a Pecka. Pedagog tak i nadále zůstává u chvostu tabulky.

HBC Prachatice – HBC Hostivař 1:7 (0:5, 0:2, 1:0)

Prachatice po zimě přivítaly druhou Hostivař. Pražané zatápěli domácí obraně hned od prvního vhazování, ve třetí minutě pak do branky Horalů doputovala první střela z hole Grepla. Po zbytek třetiny se Kodrlemu dařilo gólové choutky Hostivaře odrážet, dvě minuty před koncem úvodní části se ale Pražané do hry pořádně opřeli a skokově navýšili skóre na 0:5. Ve druhé části se Horalové konečně mobilizovali a vytvořili hned několik nadějných šancí, které ale Skalický v brance hostí do jedné zlikvidoval. Góly tak opět padaly na straně domácích – na 0:7 navýšili Vaniš a Čejka. Domácí se nenechali nepříznivým skórem odradit a ve třetí třetině se stále více odhodlávali k výbojům před branku Hostivaře. A snaha se skutečně vyplatila – sice jediný, ale zdaleka ne nedůležitý gól v 32. minutě konečně vstřelil Veselý po nahrávce Štěpánka. Stejnou cestou putovala do branky Pražanů i další střela, rozhodčí ale bohužel pro Horaly gól neuznal kvůli postavení mimo hru. K dalšímu gólu už se domácí nedostali, zároveň ale nedovolili skórovat ani hostím. Páté Prachatice tak podlehly Hostivaři 1:7.