MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Suchdol se vyšplhal na druhou příčku, Pedagog porazil Šneky 5:2
» 15:00 | Olymp J.Hradec-HBC Prachatice A
ilustrační foto (foto: Barbora Smudková)

Suchdol se vyšplhal na druhou příčku, Pedagog porazil Šneky 5:2

Barbora Smudková | 27.04.2017 17:21:29 | 408x

Přebor MŽ – V přeboru mladších žáků byla o víkendu k mání pořádná nálož bodů. Suchdol jich ukořistil hned šest a vystřídal Datly na druhé příčce. Vítězství oslavil také Pedagog, který proti Šnekům uhrál výsledek 5:2. Nedařilo se pouze žáčkům Blatné a Olympu.

SK Suchdol nad Lužnicí – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
Už v sobotu na hřiště naskočili žáčci Suchdola a Olympu. Úvod utkání se herně vydařil více týmu z Hradce, bez gólového zúročení ale začali už po několika minutách ztrácet a režie zápasu se ujali žáčci Suchdola. Ti už s koncovkou problém neměli a do konce první třetiny vedli utkání třígólovým rozdílem. I přes výborné zákroky Štěpána Kvapila v brance Olympu za něj dopuoval míček i v druhé třetině, obraně hostí se nedařilo likvidovat zejména šance, které Suchdolští tvořili přímo v Olympském brankovišti. Pátý zásah Suchdola v závěrečné třetině pak už jen korigovali na výsledných 5:2 Bohumil Launa a Rostislav Škarda. Pro ně to byli zároveň první góly v sezóně.

TJ Blatná Datels – HBC Plzeň – 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Souboje prvního s druhým týmem tabulky bývají většinou ověnčeny pořádnou dávkou napětí, v duelu blatenských Datlíků s Plzní byl ale favorit předem daný. Nedobytná pevnost kolem prvenství Mečounů totiž už před utkáním čítala patnáct bodů a měla růst ještě výš. Přesto ale Datlíci neztráceli naději a svůj vzdor převedli v deváté minutě, kdy David Slezák otevřel skóre a nadchl domácí arénu. Plzeňané se v koncovce překvapivě trápili, a tak až gól Václava Koce vrátil Mečouny do hry. Ve třetí části už pak štěstěna stála výhradně na straně favoritů – během necelé minuty poslal Plzeň do vedení Marek Štrunc, střelu na závěrečných 1:3 ve prospěch Mečounů vstřelil Daniel Tyrš.

SK Pedagog České Budějovice – TJ Snack Dobřany 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Čtvrtý Pedagog přivítal v neděli dobřanské Šneky, kteří s pěti body zaostávají na předposledním místě tabulky. Západočeši se tabulkově lepšího soupeře nezalekli a vstřelili první branku, žáčci Budějovic se ale se Šnečím vedením nespokojili a střelou Michala Jaška v sedmé minutě vyrovnali. Na další gól si jinak střelecky aktivnější Pedagog musel počkat až do šestnácté minuty, kdy Michal Jašek nabídl míček Jakubu Lálíkovi, který poslal Jihočechy do vedení 2:1. Šneci ale dokázali i tentokrát domácí obraně uniknout a dopravit do Stankayovi branky gól na 2:2. Ve třetí části tak domácí mobilizovali všechny síly a pustili se na dobřanskou branku. Vedení Pedagogu obnovil Petr Nechvátal, na 4:2 skóre navýšil Patrik Brand. Necelé dvě minuty před koncem třetiny se pak mohli domácí radovat znovu – pátou oodzvonil svým druhým zásahem Petr Nechvátal.

SK Suchdol nad Lužnicí – HC Buldoci Stříbro 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Suchdolští po výhře nad Olympem dostali druhou šanci na tři body v neděli proti západočeským Buldokům. Jihočeští žáčci sice šestý tým výrazně přestříleli, k zakončení se ale dostali až v druhé třetině, která byla gólově štědrá i k Buldokům. Do závěrečné části zápasu tak suchdolští žáčci vstupovali za vyrovnaného stavu. Naštěstí se domácím podařilo z jejich četných střel zúročit ještě jednu. Po šestibodovém víkendovém úspěchu tak žáčci Suchdola vystoupali na druhou příčku za plzeňskými Mečouny.