MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Suchdol zažil šestibodový víkend, Písek rozhodl o svém vítězství v závěrečné části
» 14:00 | Buldoci Stříbro-Pedagog ČB
ilustrační foto Písek - Zliv (foto: Václav Kozma - písecké postřehy)

Petr Kaše | 14.11.2016 12:02:44 | 1020x

II.NHbL – Předposlední kolo podzimu odehráli hokejbalisté v nejvyšší jihočeské soutěži. Suchdolští nejprve v sobotu rozstříleli Tábor, aby v neděli otočili ve svůj prospěch utkání s Betonovou. To Tábor po sobotním debaklu v Suchdole neuspěl ani v domácím prostředí proti Prachaticím. Z vítězství se raduje také Písek, který o třech bodech se Zliví rozhodl v závěrečné části.

SK Suchdol nad Lužnicí - SK Tábor 12:0 (3:0,5:0,4:0)

Táborští dorazili na hřiště lídra tabulky pouze v osmi lidech, což nemohlo na při chuti hrající domácí stačit. Suchdolští si v úvodní části vypracovali tříbrankový náskok, který ve zbytku utkání pohodlně navyšovali – konečné číslo se zastavilo na dvanácti.

Suchdolští komentovali utkání na svém facebooku: Suchdol dnes ve vánoční atmosféře porazil Tábor 12:0. Soupeř přijel v 8 hráčích do pole, ale po první třetině už neměl o co hrát. 4:0 bylo pro soupeře dost a snažil se soustředit na to, aby se nikdo nezranil.

Za Tábor přidal svůj pohled Tomáš Gärtner: V sobotu jsme v 8 lidech nastoupili proti Suchdolu. Soupeř v utkání jasně dominoval a pohodlně dokráčel k vítězství. Na zápasu není moc co hodnotit, hrálo se víceméně na jednu branku. Takže gratulace Suchdolu.

HBC Betonova ALL-STARS České Budějovice - SK Suchdol nad Lužnicí 3:4 (3:2,0:2,0:0)

Devítka Betonářů do pole se tentokrát sešla k poslednímu domácímu utkání podzimu. Na Pedagog přicestoval lídr tabulky Suchdol, který v 6. minutě prohrával 3:0 a byl zralý na ručník. Další branku již Betonova nepřidala, naopak hosté čtyřmi trefami otočili vývoj utkání ve svůj prospěch.

Do vedení poslal domácí hned z kraje Martin Krotký, jehož přízemní střela skončila za pomoci několika tečí za zády bezmocného Šlefra - 1:0. O chvíli později našel Sumerauer ideálně Petra Kaše, jenž neměl problém dopravit balónek do odkryté klece - 2:0. A když za dalších pár vteřin obral Miloslav Klíma o míček Císaře a sám před Šlefrem nezaváhal, se Suchdolem to nevypadalo vůbec dobře - 3:0. Ještě do přestávky byl ale dvakrát důrazný Jiří Kalát a bylo to již pouze o jednu branku - 3:2.

Ve 26. minutě se před brankou Hlaváče nejlépe zorientoval veterán Martin Lakatoš a začínalo se od nuly - 3:3. A za další tři minuty dokonal obrat po chybě Betonovy Václav Bednář - 3:4.

V závěrečné části se ještě Betonova pokoušela o vyrovnání, nepomohla jí však ani čtyřminutová přesilovka. Všechny body si tak odváží Suchdol, který si upevnil pozici na čele tabulky.

Suchdolští k utkání opět přidali komentář na svém facebooku: SK Suchdol dnes v nekřesťanskou hodinu (od 10:00) odehrál svůj předposlední zápas toho roku. Hrálo se v Budějovicích proti Betonově a začátek vyšel lépe domácím, když se po pár minutách dostali do vedení 3:0. Je ale nutno podotknout že Suchdolští jim vydatně pomohli. Nejvíce Císař který jeden gól dal a na jeden přihrál. Naštěstí Suchdol zabral a výsledek 4 góly otočil. Suchdol ubránil i 4 minutovou přesilovku a veze domů 3 body. Goly: 2x Kalát, Lakatoš a Bednář.

HC Švantlův Dvůr Písek - HBC Zliv 7:5 (1:1,1:1,5:3)

Poslední domácí utkání Švantláku bylo dlouho vyrovnané, o vítězi musela rozhodnout až závěrečná patnáctiminutovka. V ní dokázali domácí odskočit na rozdíl tří branek, což rozhodlo. Hosté sice dvěma góly během 46 vteřin ještě dokázali snížit, o minutu později ale svým druhým gólem v utkání pečeti vítězství domácích Marek Habart. Zbývající branky Písku obstarali Filip Vlček 2, Milan Hromádka, Marek Kabele a Milan Hřebíček. Za Zliv se trefovali Jiří Čipera, Karel Trávníček, Luboš Štěpán a hned dvakrát se prosadil Ondřej Vlasák.

foto z utkání ZDE

SK Tábor - HBC Prachatice 2:4 (0:1,0:2,2:1)

Táborští se po sobotním výprasku v Suchdole představili v domácím prostředí, po dvou třetinách však prohrávali o tři branky a ani tentokrát to na bodový zisk nevypadalo. Poté sice snížil svou první brankou v sezóně Lukáš Trajer, hosté ale rychle přispěchali s odpovědí. Konečnou podobu dal výsledku Luboš Čížek, který alespoň kosmeticky upravil skóre z pohledu domácích. Tábor tak zůstává se šesti body přikovaný na dně tabulky, Prachatice jsou třetí.

Utkání komentoval obránce Tábora Tomáš Gärtner: V neděli jsme se utkali s Prachaticemi. Do vedení se dostal soupeř střelou z levého kruhu mezi betony. Ve druhé třetině soupeř odskočil dvěma přesilovkovými góly. Třetí třetinu jsme zahájili brankou my, když jsme využili přesilovou hru a prosadil se Trajer. Poté soupeř opět odskočil a na konečných 4:2 upravil střelou od modré Čížek. Bohužel jsme doplatili na neproměňování šancí, ale zápas to byl poklidný a Prachaticím blahopřeji k vítězství.