MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Švantlák neporažen ani v sedmém kole, body braly také celky Suchdolu, Dranrebu a Platanu
» 14:00 | Buldoci Stříbro-Pedagog ČB
ilustrační foto (foto: Pavel Kortus ml.)

Pavel Kortus ml. | 25.10.2016 10:29:48 | 759x

KHbL – Krajská liga se opět posunula kupředu. Suchdol doma přehrál poslední Falcon, Vikingové nestačili na Dranreb a Protivínští doma rozstříleli Prachatice C. Švantlák zavítal na hřiště Rosy a odjížděl s vítězstvím.

SK Suchdol nad Lužnicí B – HBC Falcon České Budějovice 5:1 (3:0, 2:0, 0:1)

Do Suchdola zavítal Falcon a domácí vlétli do zápasu po hlavě. Během prvních patnácti minut si získali vedení 3:0. Když po přestávce Suchdol pokračoval v krasojízdě, bylo již téměř rozhodnuto. Do třetí části se šlo za stavu 5:0. V poslední periodě hosté alespoň čestným gólem snížili. Konečný stav utkání 5:1!

HBC Vikings České Budějovice – HC Dranreb Nová Včelnice 2:7 (2:4, 0:3, 0:0)

Zápas mezi Vikings a Dranrebem začal pořádnou přestřelkou. První třetina přinesla hned šest branek a lépe z toho vyšli hosté, kteří měli na svém kontě čtyři. Druhá třetina už patřila pouze Nové Včelnici, která třemi brankami posunula na 7:2. Poslední dějství skončilo bez gólů a Dranreb se tak mohl radovat z výhry 7:2!

TJ Platan Protivín – HBC Prachatice C 8:2 (2:0, 3:0, 3:2)

Platan na svém hřišti hostil Prachatice C a cíl měl jasný – vyhrát. První branku utkání vstřelili právě domácí, kteří do konce třetiny neinkasovali a druhou brankou zvýšili na 2:0. Prachatice se nedokázaly prosadit ani po přestávce a Protivín byl nemilosrdný. Za záda prachatického gólmana poslal míček třikrát – stav 5:0. Třetí třetina přinesla prachatické snížení, hosté se přiblížili k Platanu na rozdíl tří branek. Domácí se však nenechali zastrašit a dalšími třema góly pojistili výhru. Konečný výsledek 8:2.

Zápas komentoval Miloslav Pexídr z Protivína: „Platan šel do utkání jako jasný favorit a úkolu se zhostil bez problémů. V sedmé minutě to bylo již dva nula. Druhá třetina a obraz hry se nezměnil, domácí měli jasnou převahu a hosté se snažili sporadicky zaútočit, ale dostali další tři branky. Přesto se i hosté dočkali, když ve třetí třetině si domácí vybrali opravdu slabou chvíli a hosté během čtyřiceti vteřin dokázali dvakrát skórovat. Následně se opět rozjeli domácí a  trefili se ještě třikrát. Jasný zápas co do herního projevu a výsledku i přesto, že snaha se hostům upřít nedá.“

Pohled druhé strany obstaral prachatický Pavel Študlar: „Předposlední říjnovou sobotu vyrazila zraněními zredukovaná sestava (pro různorodé neduhy nemohlo nastoupit až deset hráčů!) „C“ týmu Horalů na hřiště pod platanovými listy jednoho z nejlepších týmů krajské ligy posledních let – Protivína. Ten se naopak sešel na 3 kompletní pětice (i když většinu zápasu odehrál na dvě) a tak byla taktika jasná – poctivě bránit, čekat na své šance a spolehnout se na výkon mladého debutanta Radima Dudly (mladší dorost).

Vše však vzalo za své již ve 4. minutě, kdy zpoza brány vyjel do šance osamocený Josef Trkola, jeho první pokus Dudla skvěle vyrazil, ale dorážka nějak propadla mezi betony do síťky – 1:0. I přes to, že „céčkaři“ inkasovali v 7. minutě podruhé po dorážce nikým nehlídaného Václava Hrdiny, měli v úvodní třetině mnoho šancí ke srovnání skóre. Bohužel všechny pokusy skončily u pozorného Pavlíka, případně na chráničích jeho spoluhráčů.
Druhá třetina už byla jinou písničkou a domácí jasně dominovali. V 21. minutě unikl ve vlastním oslabení kapitán Jakub Bican, nic nevymýšlel, na kruzích napřáhl a trefil přesně do šibenice – 3:0. Ve 24. minutě pak při přesilovce nastřelil za modrou Václav Klas míček směr brána a ten k překvapení všech zaplachtil za zády hostujícího brankáře – 4:0. V 28. minutě předvedl své umění opět Jakub Bican, který si zpoza branky nejprve míček nadhodil do vzduchu, aby jej následně baseballově napálil do sítě – 5:0.

Začátek třetího dějství přinesl vzepnutí Horalů. Nejprve čaroval Radim Dudla, když betony i rukavicemi vylapal několik šancí domácích, aby pak ve svém nejlepším zákroku na brankové čáře chytil do lapačky do branky směřující míček (save ala jeho vzor Petr Mrázek). Domácí chvíli reklamovali branku, ale žádný ze záběrů očí rozhodčích ani kolem stojících hráčů neprokázal míček celým objemem za lajnou. Poté se konečně probudili i hráči před Dudlou, během 35. minuty přesně pálili Petr Kafka a Pavel Valenta a skóre bylo rázem nadějnější – 5:2. Bohužel následně přišlo další zbytečné vyloučení a Václav Klas po zemi zvýšil na 6:2. Mladík Dudla pak ještě včasným secvaknutím betonů vychytal samostatný nájezd Bicana, ale proti dalšímu úniku Ladislava Vrzala a kombinaci do prázdné zakončujícího Václava Hrdiny mohl dělat jen málo – 8:2.

Nicméně na výkon i hru prachatického „céčka" se rozhodně dalo dívat, domácí však byli přesnější v zakončení i obraně a zaslouženě vyhráli!“

Branky: Trkola (Hrdina V.), Hrdina V. (Bican, Steinocher), Bican (Steinocher) SH, Klas (Pavlik V.)PP, Bican, Klas (Plojhar)PP, Vrzal (Bican), Hrdina V. (Klas, Trkola) - Kafka (Nechutný), Valenta Pavel (Schmidt)

SK HC Rosa České Budějovice – HC Švantlův Dvůr Písek B 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Na hřiště Rosy přijel lídr ligy Písek. První třetina skončila bez branek a Rosa tak mohla pomýšlet na zisk bodů. V druhé třetině se dostali do vedení hosté, kteří tuto patnáctiminutovku vyhráli poměrem 2:1. Rosa musela v poslední části vyrovnat, pokud nechtěla odejít s prázdnou. To se jí nepovedlo a naopak Švantlák třetí brankou stvrdil vítězství! Konečné skóre 3:1 pro Písek.