MS 2017 VSTUPENKY

MS 2017 - vstupenky

STŘEDA 17:00 - 19:00 hod.

TITULNÍ STRANA » Výhra 22:1 poslala Suchdol do čela tabulky, stoupá i Pedagog a Písek
» 14:00 | Buldoci Stříbro-Pedagog ČB
ilustrační foto (foto: Barbora Smudková)

Výhra 22:1 poslala Suchdol do čela tabulky, stoupá i Pedagog a Písek

Barbora Smudková | 12.10.2016 15:22:03 | 700x

Extraliga MD -  Suchdolští mladší dorostenci proti Olympu potvrdili roli jasného favorita a s vysokým skóre přeskočili na čele tabulky rovněž neporaženou Hostivař. Pedagog proti Prachaticím potvrdil, že vyhrávat umí, body z jihu Čech nevycestovaly ani s Jihlavou, která Písku podlehla 5:2.

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 22:1 (7:0, 6:0, 9:1)

Suchdolští dorostenci do nedělního utkání proti poslednímu Olympu nastoupili z pozice druhého nejsilnějšího hráče soutěže. K předstihnutí první Hostivaře, ale nestačilo jen vyhrát, zapotřebí bylo také pořádně si zdvihnout počty nastřílených gólů. Úkolu se Suchdolští zhostili bez větších okolků a od druhé minuty nehodlali v gólové radosti polevit. Během prvních šesti minut ukořistil Petr Sládek hattrick, v sedmé minutě úspěšně prošla za záda Lukáše Semotána i střela Jakuba Laurince. Obzvlášť nepříjemná byla pro Olymp dvanáctá minuta, kdy v rozpětí osmadvaceti vteřin vsítila Martina Landová s Janem Křívánkem. Skóre třetiny pak na vysokých 7:0 uzavřel čtvrtým zásahem Petr Sládek. Suchdol nemohl a nehodlal polevit ani v druhé třetině, kdy Petr Sládek přidal další tři zásahy, skóre 13:0 doplnili Alexandr Lexa, Jan Křivánek a Jakub Laurinc. V první polovině třetí třetiny se domácím nedařilo před brankou prosadit, o to více si ale užili její zbytek, ve kterém nastříleli celkem devět gólů. O dva zásahy si rozšířili svůj účet Martina Landová, Petr Sládek, Tadeáš Březina a Jan Křivánek, gólovou sedmiminutovku doplnil o jeden zásah také Jakub Laurinc. Za Olymp se prosadil pouze Zdeněk Duba, který dokázal ve čtyřicáté třetí minutě využít nepozorné obrany domácích. Jindřichohradečtí tak odjeli s další vysokou porážkou, vítězný tým naopak mohl oslavovat prostřílení se na vrchol tabulky poměrem 22:1.

HC Švantlův Dvůr Písek - SK Jihlava 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Za nedělního deště nastoupil na hřiště také oranžový tým Písku. Na jih Čech tentokrát dorazil soupeř z Jihlavy, který zatím okusil chuť vítězství jen v utkání s posledním Hradcem. Do utkání vstoupili lépe domácí, ve čtvrté minutě otevřel skóre Václav Pechlát. Na další proměněnou šanci si Písečtí počkali do dvanácté minuty, kdy na 2:0 zvýšil Matěj Novotný. V úvodu druhé třetiny se konečně prosadila i Jihlava, nahrávku Ondřeje Zbořila využil jeho bratr Maxmilián Zbořil. Hrozbu vyrovnání v osmadvacáté minutě včas odvrátil Vít Šimůnek gólem na 3:1, jen o dvě minuty později Maxmilián Zbořil znovu postrčil Jihlavu do boje o vítězství. Třetí část už obrana Písku zvládla na výbornou, v posledních dvouminutovce utkání ještě přichystali dvojitou radost domácím Matěj Novotný a Václav Pechlát, kteří uzavřeli konto zápasu na 5:2.

SK Pedagog České Budějovice - HBC Prachatice 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Českobudějovickému Pedagogu se v dorostenecké lize do minulého kola nedařilo a od domácího publika se týmu dokonce spíš než podpory dostávalo posměchu. Ve čtvrtém kole se ale budějovičtí dorostenci konečně odpíchli v utkání se strádajícím Hradcem a na vítězné vlně pokračovali i v nedělním utkání proti Prachaticím. Konto v páté minutě otevřel po nahrávce Lukáše Zelenky Matyáš Malecha, jehož gól udržoval Pedagog ve vedení až do počátku druhé třetiny. Tu totiž už po dvaceti vteřinách otevřel dalším zásahem, tentokrát po souhře s Martinou Butulovou. Domácím se dařilo i ve vlastním oslabení, když ze sevření v obraně unikl Martin Neruda. Čtvrtý gól Pedagogu pak vstřelila Martina Butulová. Oproti bleskově zahájené druhé části si Budějovičtí v závěru utkání na góly museli počkat. V čase 39:44 skóroval Lukáš Zelenka, o minutu později pak šestým gólem domácích uzavřel skóre Jiří Hucl.