TITULNÍ STRANA » Žáčci Suchdola vystoupali na druhou příčku, třetí Horalíci podlehli Pedagogu
» 14:00 | Pedagog ČB-BS Pluhův Žďár
» 14:00 | HBC Prachatice B-Suchdol n./L.
13 : 0 (3:0,5:0,5:0)
» 16:00 | HBC Prachatice B-Suchdol n./L.
ilustrační foto (foto: Barbora Smudková)

Žáčci Suchdola vystoupali na druhou příčku, třetí Horalíci podlehli Pedagogu

Barbora Smudková | 10.11.2016 15:10:31 | 633x

Přebor MŽ - Suchdolští mladší žáci v sobotu dosáhli na body vysokou výhrou 8:3 proti dobřanským Šnekům. Druhou příčku neobhájili Horalové, Pedagog si z Prachatic odvezl tři body za výhru 0:6.

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ Snack Dobřany 8:3 (3:0, 4:2, 1:1)

Mladší žáci Suchdola v sobotu přivítali poslední tým dobřanských Šneků. Jihočechům se v úvodu utkání zadařilo, v čase 01:32 otevřel skóre Jan Pavlík, necelou půl minutu po něm přidala druhý gól Denisa Ježková. Konto první třetiny pak v jedenácté minutě uzavřel na 3:0 Jan Pavlík. Ten se z gólu radoval i pár vteřin po začátku druhé části, kdy zkompletoval hattrick. Také pátý gól v brance Šneků si připsal Pavlík, na 6:0 zvýšila Martina Landová. Ve dvacáté minutě se konečně před brankou prosadili také Šneci, první gól Západočechů vstřelil Aleš Duchek. Jihočeši sice do půl minuty obnovili šestigólový náskok zásahem Milana Vrbky, Šnečci ale dokázali z vyloučení domácího hráče vytěžit další rychlý gól vstřelený Alešem Duchkem. Šneci pokračovali ve snižování skóre i v třetí třetině, kdy obranou domácích prošel Michal Neumaier. Otočení výsledku ale Suchdolští nepřipustili. Osmý gól domácích přidal v třiatřicáté minutě Oliver Dráb. Suchdolští žáčci se tak třemi body posunuli na druhou příčku se ztrátou pouhých tří bodů na vedoucí Mečouny.

HBC Prachatice - SK Pedagog České Budějovice 0:6 (0:2, 0:3, 0:1)

V neděli přivítali dosud druzí Horalíci žáčky Pedagogu. Budějovickým se dařilo jak v obraně, tak v útoku, v první třetině jim dvěma góly zajistil vedení Miroslav Moser. Ten zkompletoval hattrick v úvodu druhé třetiny, na 0:5 navýšili svými střelami Michal Jašek a Patrik Brand. V poslední části se Horalíkům dařilo útoku Budějovic vzdorovat, ve třicáté minutě ale vyloučení z řad Horalů otevřelo Jakubu Lálíkovi cestu za záda prachatického gólmana.Pedagog si tak připsal tři body za výhru 0:6, čisté konto vychytal Filip Stankay.